Öğrenci Yorumları Yorum Ekle
 • Aydın Şahinoğlu

  İnternette kurs ararken burayı buldum. İlk olarak Fatih hoca ile telefonda konuştum. Bu konuşmadan sonra hiç kurs yerini bile görmeden internetten havale yapıp Whatsapp üzerinden kayıt oldum. Güvenilir bir yer olduğunu ve sertifikayı almamı sağlayacak bir kurs olduğunu anlamam için kısa bir telefon konuşması bile yetti. Herşeye şüphe ile yaklaşan arkadaşlar için özellikle belirtmek istiyorum. Bu yazı fake falan değil. Tamamen kendi fikirlemi paylaşıyorum. Şu sıralar yorum yazanlarda aynı sınıftan arkadaşlarım. Ben Hilal hocanın öğrensiydim. Kendisi Almanca konusunda tartışılmaz. Ve ne yazık ki günümüzde fazla karşılaşamayacağınız şekilde çok iyi bir eğitimci. Almancayı herkes bilebilir ama herkes öğretemez. Hilal hocam eğitici olarak gerçekten mükemmel. Her öğrenciyi ayrı ayrı gözlemliyor ve onun durumuna göre gerekli yönlendirmeleri yapıyor. Başarılı olmanız için ne gerekiyorsa yapıyor. Kısacası hocamızı dinlerseniz ve dediklerini yaparsanız başarılı olursunuz. Ben derste ve ders dışında hocamın dediklerini yaptım ve başarılı oldum. Buraya gelmeden önce 60 alsam yeter diyordum. Ama kurs başladıktan ve bir hafta geçtikten sonra hedefim 100 almak oldu. Sınavda dinleme ve okumada az yanlışla 93 aldım. Hilal hocama ve Fatih hocama emekleri, ilgileri, yardımları ve samimiyetleri çok teşekkür ediyorum.

   

  aydinsahinoglu16@gmail.com

  11 Ocak 2019
 • Abdussamet

  İnternetten orta halli A1 Almanca sınavına hazırlık kursu bakarken bu siteyi buldum. Whatsapp’dan iletişime geçerek ödemeyi yaptım. Kursun ilk günü ilk defa kursa gittim. Çok bir beklentim olmamasına rağmen Hilal hocamın ders anlatma tarzı ve sınava yönelik taktikleri dersi daha fazla sevdirdi. Güzel bir sınıf ortamı oluşturulmuştu. Ben diğer ders anlatan hocalar hakkında yorum yapamam fakat Hilal hocam bu işin ehli. İşi de ehline bırakmakta fayda var.

   

  abdussamet92@gmail.com

  31 Aralık 2018
 • Büşra Boy

  Merhaba, Benim hikayem Almanya’da yüksek lisansa başvurmam ve lisans öncesinde au-pair olarak dilimi geliştirmek üzere gitmek istememle başladı. En büyük destekçim babamı da taktım koluma ve soluğu Kampüs Dil Eğitim Merkezin de Fatih Güngör’ün yanında aldık. Benden önce babamın ikna olması ve sadece Sınav için değil her türlü bilgiyi alarak o an kursa kayıt olmaya karar verdim ve sonrasında Hilal hocamız ile tanıştım. İlk dersten itibaren sınav sistemini, neler yapmamız gerektiğini ve nasıl yapacağımızı tek tek sabırla anlatarak bizleri sınava ve iyi bir Almanca temeline hazırladı. Hayatımın ilk Almanca sınavını iyi bir puan alarak başarıyla tamamladım. Başta emeklerinden dolayı Hilal hocamıza ve her türlü desteğinden fikirlerinden ötürü Fatih hocamıza çok teşekkür ederim. Katılmak isteyen ve düşünen herkese Kampüs Dil Eğitim Merkezini tavsiye ediyorum. Samimi ve güzel bir eğitim ortamını gittiğiniz ilk anda hissedeceğinize eminim, uzun lafın kısası çıkın çıkın gelin...

   

  boybusra@hotmail.com

  30 Aralık 2018
 • Dogan Cevikol

  Merhaba, Genelin aksine ben Kadıköy'de aylak aylak dolaşırken kursun tabelasını görerek içeri girdim. O aşamada Fatih Bey'le tanıştık. Durumumu anlattım; eşim Avusturya vatandaşıydı ve Ocak ayı içerisinde ben de Avusturya'ya gitmek istiyordum. Lafı hiç eğip bükmeden, benim durumum için A1 sertifikasının bir şart olmadığını (Avusturya şart koşmuyormuş) ve dolayısıyla kursu almak zorunda da olmadığımı söyledi. Bunu yanında derhal gerekli belge ve takip edilecek adımları içeren bilgilendirme yaptı ve dokümantasyon sağladı. Doğrusu bu dürüst ve karşılıksız yardım tavrı beni etkiledi. Ertesi gün, hem Avusturya'da alacağım muhtemel oturuma iznine olumlu katkısı hem de Almaca öğrenmeme sağlam bir temel oluşturması amacıyla kursa kaydoldum. Hilal hanım ile derslerde tanıştık. Ne yaptığını bildiği ve sınav odaklı konsantre bir eğitim vereceği ilk günden belliydi. Öyle de oldu. Temel ve kaba bir Almanca bilgim varsa da ne sınav tekniği ne de sınav içeriği hakkında bir bilgim vardı. Sayın hocamız Hilal hanım dozunda sınav tekniği ve Almanca bilgisi yüklenmesiyle her birimizi sınava hazırladı. Son hafta da yeterlilikleri konusunda kursiyerlere tek tek uyarılarda bulundu. Gerek sınav odaklı eğitim metodolojisi gerekse samimi ve gerçekçi yorumları Hilal öğretmenin farkını ortaya koydu. Sonuçta sınıfımız genel anlamda oldukça başarılı oldu. Ben de gayet iyi bir puan ve daha önemlisi güzel bir Almaca temeliyle kursu tamamladım. Katılmak isteyen arkadaşlara Kampüs Dil Eğitim Kurumu'nu şiddetle tavsiye ederim. Ancak nihayetinde eğitimin çift taraflı, interaktif bir kavram oldugunu, derse katılım, ders sonrası tekrarların ve sınıf disiplinin de gerekli olduğunu hatırlatmak isterim. Hilal Hanım ve Fatih Bey'e bu vesile ile tekrar tesekkürerimi iletirim.

   

  cevikol@gmail.com

  29 Aralık 2018
 • Mehmet Ergin

  Aile birleşimi için en doğru adres Kampüs dil eğitim mekezidir 1 ay kadar kısa bir sürede eşime kavuşma yolunda bana ve arkadaşlarıma verdiğiniz eğitim ve değer için Fatih ve Hilal Hocama saygılarımı sunuyorum Kampüs Dil Eğitim Mekezine girdiğimiz andan itibaren bir aile ortamında gibi hissettirdiginiz için çok teşekkür ederim herşey gönlünüzce olsun Allah ne muradın ız varsa versin. Bu güne kadar birçok eğitimciden ders aldım lakin Hilal Hocam kadar etkili bir eğitimci görmedim görmek isteyenlere tek tavsiyem Kampüs Dil Eğitim Merkezi diyorum..

   

  mehmet_ergin28@hotmail.com

  29 Aralık 2018
 • Ayşe Korkmaz

  A1 kursu için araştırma yaparken internette güzel yorumları görüp kayıt oldum.Kursun süresi kısa olduğu için çekincelerim vardı,ama Hilal Hoca ders anlatmaya başladıktan sonra ve öğrencilere birebir ilgisini gördükten sonra 80 puan alarak iyiki dedim buraya kayıt olmuşum.Fatih Hocanın dediği gibi binanın güzel olması önemli değil arkadaşlar binanın içinde verilen eğitim önemli.Bende bir öğretmen olarak başka yerlerle zaman kaybetmeyin diyorum..

   

  gurbuz.87@hotmail.com

  29 Aralık 2018
ÖĞRENCİ YORUMLARI
 • Pınar Aras
  Öncelikle sınavı geçmemde büyük katkıları olan Fatih hocam ve Hilal hocama emeklerinden dolayı ...
 • Hakan Şahin
  Merhabalar arkadaşlar ailenize en kısa sürede ve en doğru şekilde stressiz ulaşmak istiyorsanız doğr...
 • Emine Aldemir
  “Kampüs” dil eğitimi kursu..çok şanslıyım iyiki sizi tercih ettim . Fatih hoca Hilal hoca çok...
 • Musa Önder
  Merhabalar. Öncelikle Fatih hocama ve ismail hocama herseyin ötesinde bize gösterdikleri üst düzey ilgi alakadan do...
 • Samet Yurtseven
  5 haftalik bir surede bu denli duzgun ve sinava yonelik bir egitim alma sansini bana veren Fatih Hocam ve Ismail Hocama cok tesekkur ederim....
 • Alperen Kopuz
  Kısa ve Öz yazacağım. 0 almanca ile gittim 1 ayda A1 sınavına hazır oldum.İlk sınavda 68 gibi n...
BİZİMLE KAZANANLAR
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
Bizimle Kazananlar
FOTO GALERİ
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri

Yorum Yap

BİLGİ ALIN !

Lütfen bilgileri eksiksiz doldurunuz.
En yakın zamanda sizinle irtibat’a geçeceğiz.
Fatih Güngör ( Kurucu Müdür )

Merhaba,

A1 Almanca Dil Sertifikası Ve Aile Birleşimi Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Almak İstermisiniz ?

12:55:11
Görüşmeyi Başlat