Öğrenci Yorumları Yorum Ekle
 • SEZER TAŞBAŞ

  Arkadaşlar herkese merhabalar,

  Öncelikle Kampüs Dil Eğitim Merkezindeki emeği geçen herkese başarıların devamını dilerim. Özellikle Hilal Hocamıza ve Fatih Hocamiza teşekkürlerimi iletiyorum.BENİM KURSA BAŞLAMA HİKAYEM E GELECEK OLURSAK ?? 20 günlük bir kursa baslayacaktik ve ben 1 günde derse geç kaldığım için 19 gün kurs görecektim ve hiç altyapı yok almanca da bildiğim 1 yada 2 kelime vardı , ilk gün derse girdiğimde 19 günde başaramam diye düşündüm. Fatih Hocaya bunu belirttim , nerdeyse kurstan ayrilacaktim ve kendiside sağolsun bana destek oldu 2.günde denememi istedi , rahat ol burası doğru yer dedi :) ve zaten bu konuda kendilerine güvendikleri belliydi. Evet doğru seçim burasıydi başladım derse ve kursa devam ettim.  Hilal Hocamız derslere giriyor ve inanılmaz bilgili bir Hoca , 19 gün gecti kursu bitirdim ve 12 gün sonra sinava girdim ve ilk girdiğim sınavdan ALDIĞIM NOT ( 83 ) Diyeceğim şu ki seçtiğiniz yer çok doğru biryer, Hilal Hocanın dediklerine uyun ve sonucu sizde kendiniz görün. Çok kurs aradım uçuk fiyatlar verdiler ve uzun zaman kursa gitmem gerekecekti ve sınava hazirlamadiklari için hem zamandan kaybedicektim hemde yüksek meblalar ödeyecek tim ve inanın ki belki kazanamiycaktim çünkü çok araştırdım ve buradan başka hicbir yerin a1 aile birleşimi ne hazırlıyoruz deseler de Kampüs Dil Eğitimi nin çeyreği olamazlar. Giden arkadaşlarım dan biliyorum 3 ay gidiyorlar kazanamıyorlar ve burada kısa sürede basaracaksiniz yeterki hocalarınizi dinleyin Hepinize başarılar.Tavsiye Ederim...

  DOĞRU SEÇİMİ YAPTINIZ !!!

  7 Aralık 2017
 • Selda Yıldırım

  Sayın Hilal Hocam ve Fatih Hoca ;

   

  Öncelikle size herşey için çok teşekkür ederim. Ben sizinle tanışmadan önce 2016 yılında başka bir kursa başlamıştım. O zamanlar o kursu çok iyi araştırarak başladığımı düşünüyordum. Eğitime başladığımızda Genel Almanca yani ekler-kökler-Fiiller (der-die-das) görmeye başladık ve her derste bunları işlemeye devam ettik. Her ne kadar bizler sadece sınava yönelik çalışmak istediğimizi söylesekte fayda etmedi. Bu 10 ayımı aldı. Kurs un bitmesine 1 Hafta kala mektupları gördük ve sınava girdik. Tabiiki sınavı geçemedim. O kadar çok der-die-das gördüm ki artık Almanca dan soğumuş ve öğrenmek istemiyordum. Taaki sizinle tanışana kadar.. Fatih Hoca ile telefon görüşmemde umutlandım, inandım ve gelip tanıştım.Gelibolu dan - İstanbula gidecektim. Tam 20 günde Cümle kurma- Soru sorma- Cevap verme- Söylenileni anlama- Form doldurma- Okuduğumu anlamaya başladım. En önemlisi kursun 3. gününde mektup yazmaya başladım. 20 günde Tam 347 mektup yazdım. Yanii Fatih Hocanın tüm söyledikleri doğruydu. Hilal Hoca, öğrencilerin seviyesine göre eğitim veriyor. Sürekli motive ediyor ve pozitif düşünmeyi destekliyor. Eşim kursa başladığım ilk hafta değiştiğimi söyledi ve bu Hilal Hoca Profesyonel demişti. Şuanda Almanca düşünebiliyor ve cümleler kuruyorum, Almanca konuşuyorum. Hilal hocanın verdiği kaliteli eğitim sayesinde sınavı ilk girişte geçtim. Kendisine emekleri için ne kadar teşekkür etsem azdır. Arkadaşlar başka kurslarda benim gibi vaktinizi harcamayın. Sınavda cümle yapısı (der-die-das) sorulmuyor. Hilal hocanın söylediği her şeyi dikkatlice dinlerseniz, verdiği ödevleri yaparsanız bu sınavı kolayca geçersiniz. Sınava yönelik bir eğitim veriyorlar.Sınavda bire bir aynısı çıkan soru ve cevaplar üzerinden kurs görüyorsunuz...  İyiki Kampüs Dil Eğitim Merkezi ne gelmişim, ve Hilal Hoca-Fatih Hocayla tanışmışım. Teşekkür ederim.Üstelik ücretsiz vize işlemlerinide yapıyorlar !  Herkese başarılar dilerim..

   

  seldatokuc@hotmail.com

  6 Aralık 2017
 • Semanur Cenikoğlu

  Merhaba arkadaşlar İlk olarak müdürümüz Fatih Bey e en başında bize verdiği güven için teşekkür ediyorum. Eğitim aldığım kurumda benim için öncelikle önemli olan şey eğitim veren hocamızın pozitif olması ve nasıl eğitim verdiğidir. Hilal Hocamız bizlere bu eğitimi pozitif, güler yüzlü ve dersleri en iyi en kolay anlayabileceğimiz şekilde anlattı.20 günlük bu eğitimde öğretmenimin sayesinde 70 puanla A1 belgesini aldım. Eğer kısa sürede A1 belgesini almak istiyorsanız ve güzel bir eğitim görmek istiyorsanız Kampüs Dil Eğitim Merkezi doğru tercih. Tavsiye ederim Herkese başarılar .

  semanurderin52@gmail.com

  4 Aralık 2017
 • Meltem Korkmaz

  Herkese Merhaba,

  Almanca A1 Sınavında en kısa sürede nasıl başarılı olurum derken , internetde karşıma Kampüs Dil Eğitim Merkezi çıktı ve bugün itibariyle cevabımı bulmuş bulunmaktayım :). 20 günde başlangıçtan en sıfırdan almanca öğrendik , sınava hazırlandık ve cok iyi sonuçlar aldık.İlk girdiğim sınavdan 90 Puan Aldım. Bu kursu seçtiğim için çok memnunum. Almanca öğretmenim Hilal Hocama ve kurs müdürüm Fatih Bey e  çok teşekkürler emekleri için. A1 seviyesinde almanca için doğru adres Kampüs Dil Eğitim Merkezi.Tavsiye Ederim...

   

  meltem-_-korkmaz_1999@hotmail.com

  1 Aralık 2017
 • KADİR BİRCAN

  Arkadaşlar hepinize merhaba,

  İlk öncelikle Hilal Hocama ve Fatih Hocama kalpten teşekkür ederim. Bu kursu internet den araştırarak buldum Kocaelide ikamet ediyorum,3 saatlik otobüsle gittim 3 saat kurs gördüm ve 3 saat de geri döndüm o kadar eziyet çektim ki ayakda gittim geldim sabah 6 da uyandım. O kadar eziyeti çektikden sonra Hilal Hocam bana o kadar güven verdiki pozitifliği ile bana başarabiliceğimi hissettirdi ve çektiğim eziyete deydi şükürler olsunki 68 puan olarak sınavı başardım. Çok heycanım vardı ama o heycan sınavda gitti bütün bildiklerimi yaptım. Dersde sıkıldığımızda Fatih Hocamın yanına gidip sigara molası verdim sağolsun her konuda bana destek cıktı muhabbeti ile rabbim böyle insanları karşıma cıkardığı için minnettarım. Herşeyden önce eğer hocalaramızı iyi dinlerseniz verdigi ödevleri yaparsanız başarma oranınız %100 kesinlikle ! bu bir gerçek ben ilkokul mezunu olarak alamam yapamam diyordum ama bana verdikleri motive Fatih Hocam ve eşi Hilal Hocam Allah sizden rağzı olsun. Kafanızda bir soru varsa bu kursla ilgili 05452080717 arayabilirsiniz. Ben size detayları anlatabilirim. Şimdiden önümüzdeki aylardaki sınava giren arkadaşlara başarılar diliyorum.Kampüs Dil Eğitim Merkezini Şiddetle Tavsiye Ediyorum !

   

  kadirbircan41@hotmail.com

  28 Kasım 2017
 • Roaa Buaidany

  Hello my friends, I would like to thank you very much and thank you for your efforts and the efforts of my dear Teacher Hilal Güngör. The course was filled with familiarity and love and I loved the Institute. I learned a lot during my 20 lessons and have a lot of information in my possession thanks to my teacher. last but not least, I was very honored to know you friends, I will not forget you all. Good luck to evryone. Herkese iyi şanslar, I will also learn Turkish.

   

  Raaohabuaidany@gmail.com

  25 Kasım 2017
ÖĞRENCİ YORUMLARI
 • Aydın şahin
  Kesinlikle tavsiye edeceğim eğitim kurumudur. 1 aylık eğitimle A1 Almanca sertifikaniz Garanti.Kampüs Dil E...
 • Yasemin Koç
  Merhabalar ! Kampüs Dil Eğitimi Merkezini tesadüfen internette buldum.Öğrenci Yorumlarında kurs hakk&#...
 • Kuzey Şafak CARKCİ
  Hepinize merhaba arkadaşlar. Bende 2021 Ağustos (August) ayında Fatih Hocamla tanıştım. Hemen kursa güven...
 • Murat Uluğ
  Öncelikle Fatih Hoca ve Hilal Hocaya katkılarından dolayı çok teşekkür ederim, bizi sınava en iyi &#...
 • SEMRA AĞDOĞAN
  Merhaba arkadaşlar eğer A1 sertifika almak istiyorsanız işte burası doğru adres hiç düşünm...
 • Mursal Abasi
  Öncelikle eğitim kursu için Hilal hocama ve Fatih hocama teşekkür ederim.A1 sertifikası almak istiyorsanı...
BİZİMLE KAZANANLAR
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
Bizimle Kazananlar
FOTO GALERİ
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri

Yorum Yap

BİLGİ ALIN !

Lütfen bilgileri eksiksiz doldurunuz.
En yakın zamanda sizinle irtibat’a geçeceğiz.
Fatih Güngör ( Kurucu Müdür )

Merhaba,

A1 Almanca Dil Sertifikası Ve Aile Birleşimi Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Almak İstermisiniz ?

07:40:23
Görüşmeyi Başlat