Öğrenci Yorumları Yorum Ekle
 • FEYZA ÖZDEMİR

  Merhaba Arkadaşlar,

  İlk önce Hilal hocama ve Fatih Beye sonsuz teşekkür ediyorum.İlk girişte bu sınavı kazanacağımı düşünmüyordum ama Hilal Hanımın öğretici ders anlatımı ve Fatih Beyin psikolojik desteği sonucunda ilk girişte 66 PUAN alarak bu sınavı kazandım.Kendimden çok bana güvenen , Hilal Hanıma ve sevgili arkadaşım Makbuleye son olarakta Fatih Beye tekrar teşekkür ediyorum..Eğer ilk girişte bu sınavı kazanmak istiyorsanız Kampüs Dil Eğitim Merkezine mutlaka kayıt olun...Vize işlemleri için desteğinizden dolayı ayrıca teşekkürler.Herkese sonsuz başarılar...

  14 Kasım 2017
 • Makbule Tetik Boztaş

  Merhaba Arkadaşlar,

   

  Teşekkürlerimi kursa defalarca ilettim. Ancak bir kez de buradan paylaşmak istedim.Hiçbir kelime Almanca bilmeden başladığım kursta,Hocam Hilal Güngör ve Fatih Güngör’ün psikolojik desteğiyle (tabi ki çalışma sonucu) ilk sınav girişim ve sonucunda 85 puan aldım Eşime kavuşmam için en önemli bu adımım da,beni başarıya uaştıran Hilal hocama ve Fatih Beye çok ama çok teşekkür ediyorum. Sadece sınava kadar değil,sınav sonrası da desteklerini esirgemiyorlar. Aile birleşimi için kursa ihtiyacınız varsa,kafanızdaki bütün soru işaretlerini atın,Kampüs Dil Eğitim Merkezine kaydınızı yaptırın ve vize evraklarınızı hazırlamaya başlayın ;)

   

  tetikmakbule@gmail.com

  8 Kasım 2017
 • Burcu Şahin

  Herkese Merhaba;

   

  20 günlük ders programımızla 77 puan aldım.Huzurunuzda Kampüs Dil Eğitim Merkezine ve özellikle Hocam Hilal Güngör e çok teşekkür ederim. Aile Birleşimi için internette yazdığımda önüme gelen ilk sayfa Kampüs Dil Eğitim Merkezi oldu ve adresini aldim hemen Fatih Beyl'e görüşmeye gittim.Görüşmede Fatih bey in sinav aşamalarını , eğitimin ne kadar süreceği kısmında bilgiler aldim ve sınavı geçmek istiyorsan eğer seni Hilal Hoca nın sınıfına aliyorum demesi oldu.Hiç düşünmeden kursa yazildim 1 ay öncesinden Hilal Hocanın yeni sınıfını bekledim ve iyiki de beklemişim... Hilal Hocam bana Almancayı sevdirdi ve sevmeden biz almancayı kavrayamayız.Hial hocamın sayesinde ben Almancayı severek ve eğlenerek öğrendim ve derslere her zaman büyük heyecanla geldim.Size Garanti verebilirim ki Kampüs Dil Eğitim Merkezinde ve Hila Hocanın sınıfındaysanız bu sinavı bizler gibi ilk girişte geçiceksiniz demektir. Hilal hocam iyiki varsınız... Kapmüs Dil Eğitim Merkezi iyi ki var...

  8 Kasım 2017
 • Onur Dinçer

  Herkese Merhaba

   

  Ben kurs araştırıması yaparken çok sansliyimki direk Fatih Abi yi buldum. Fiyat ve 20 günde olunca çok cazip geldi. Gerçekten çok memnun kaldım. Hilal Hocam olsun Fatih Hocam olsun herşeyimizle ilgilendiler. Ve sınavı 72 Puan ile geçtim hersey için teşekkür ederim... Allah Razı Olsun. Tavsiye Edeceğim Tek Kurum Kampüs Dil Eğitim Merkezidir..!

   

  Onur.m3@hotmail.com

  5 Kasım 2017
 • Oya KARAPINAR

  Herkese Merhaba ;

   

  20 Günlük zamana baktığınızda kısa gibi bir süre geliyor sizlere eminim :) ama elde edilen sonuç ve edinilen bilgi birikimi çok fazla ve neticesinde ilk girdiğim  A1 Almanca - Aile Birleşimi sınavından 64 Puan alarak veda ediyorum Kampüs Dil Eğitim Merkezine :(

   

  Aile Birleşimi için bir dil kursu arayışına girdiğim zaman , internette reklamlarına denk geldim ve hiç vakit kaybetmeden telefon açtım. Telefonda o kadar iyi bir bilgi aldım ki , telefonu kapattığımda bu kursa kayıt olmuştum :) Fatih Bey'den yüz yüze görüşme randevusu aldım ve Kampüs Dil Eğitim Merkezine görüşmeye gittim.Görüşme esnasında kendi durumumu anlattım , yabancı dil öğrenmeye büyük antipatim olduğunu , hatta çok zorlanacağımı anlattım. Fatih Bey sen hiç endişe etme , hemen Eşi Hilal Hocamın sınıfına başlıyorsun dedi :) Derslere başladım , Hilal Hocamın motive etmesi , Almanca yı sevdirmesi , çok iyi bir ders anlatımı ile Almanca yı öğrenmemi sağladı Sağolsun..

   

  20 Günlük eğitim sonunda Fatih Bey in yönlendirmesi , desteği ile sınav tarihimi aldım ve sınava girdim . çok gergin , çok heyecanlı , çok stresli olmama rağmen ilk girdiğim bu sınavdan 64 Puan Alarak sınavı kazandımmmm. Sizde halen kurs arayışı içindeyseniz ,bence arayışınıza son verin ve hemen kaydınızı bu kuruma yaptırın ! 20 Gün sonra sınavı kazandığınızda , sizde bu yorumlardan birini yapıyor olacaksınız.Emeğinize Sağlık Sevgili Hilal Hocam...

   

   

  2 Kasım 2017
 • DENİZ YILMAZ

  Merhaba Arkadaşlar ;

   

  20 Gün'de A1 Almanca Sınavından 76 Puan Aldım :) İlk önce almanca a1 kursuna beyoğlu goethe de başladım , eşimin zoruyla.. 3 hafta goetheye zorla gittim.Goethede ki hocalar bizler anlamadan dersleri hızlı hızlı geçiyorlar , soru sorduğumuzda bizleri tersliyorlar , üstelik 2 ay gidiyorsun ve 2.000 TL ödüyorsun , ayrıca der di das genel almanca ve sınava hazırlık yapılmıyor hemen bıraktım goetheyi..!

   

  Sonra internet de A1 Almanca kursları araştırırken , Kampüs Dil Eğitim Merkezi'nin reklamlarını gördüm , hemen telefonla aradım ve görüşmeye gittim. Fatih Hoca ile tanıştım. Direk beni Eşi Hilal Hoca'nın sınıfına kayıt etti.Başka yerde 2 Ay eğitim sürerken , bu kursta 20 Gün eğitim aldım ve sınavı ilk girişte 76 Puan ile kazandım ! Sadece yapmanız gereken , doğru adresi ve doğru hocayı bulmak , onun için Kampüs Dil Eğitim Merkezine Gitmek... Bunu bütün kalbim ve içtenliğimle söylüyorum. Hilal Hoca anlayacağınız şekilde ders işliyor , hızlı hızlı konuları geçmiyor ,size nasıl soru soracağınızı , nasıl cevap vereceğinizi , mektupları , kartları.. kısaca sınavı bire bir aynen öğretiyor , aktarıyor , tek tek anlatıyor.

   

  Hilal Hocamın sınıfında iseniz sakın korku yapmayın , stres yapmayın , bu kurs doğru yer inanın bana. A1 Sertifikasının Tek Adresi burası. Hilal Hoca o kadar candan ki , bir abla gibi... bir büyüğümüz , ailemizden biri gibi ders anlatıyor. Israrla Tavsiye Ediyorum Kampüs Dil Eğitim Merkezini. 

   

  Beni arayıp teyit alabilirsiniz : DENİZ - 0539 412 53 83 

  27 Ekim 2017
ÖĞRENCİ YORUMLARI
 • Aydın şahin
  Kesinlikle tavsiye edeceğim eğitim kurumudur. 1 aylık eğitimle A1 Almanca sertifikaniz Garanti.Kampüs Dil E...
 • Yasemin Koç
  Merhabalar ! Kampüs Dil Eğitimi Merkezini tesadüfen internette buldum.Öğrenci Yorumlarında kurs hakk&#...
 • Kuzey Şafak CARKCİ
  Hepinize merhaba arkadaşlar. Bende 2021 Ağustos (August) ayında Fatih Hocamla tanıştım. Hemen kursa güven...
 • Murat Uluğ
  Öncelikle Fatih Hoca ve Hilal Hocaya katkılarından dolayı çok teşekkür ederim, bizi sınava en iyi &#...
 • SEMRA AĞDOĞAN
  Merhaba arkadaşlar eğer A1 sertifika almak istiyorsanız işte burası doğru adres hiç düşünm...
 • Mursal Abasi
  Öncelikle eğitim kursu için Hilal hocama ve Fatih hocama teşekkür ederim.A1 sertifikası almak istiyorsanı...
BİZİMLE KAZANANLAR
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
Bizimle Kazananlar
FOTO GALERİ
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri

Yorum Yap

BİLGİ ALIN !

Lütfen bilgileri eksiksiz doldurunuz.
En yakın zamanda sizinle irtibat’a geçeceğiz.
Fatih Güngör ( Kurucu Müdür )

Merhaba,

A1 Almanca Dil Sertifikası Ve Aile Birleşimi Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Almak İstermisiniz ?

07:53:02
Görüşmeyi Başlat