Öğrenci Yorumları Yorum Ekle
 • Figen Ilhan

  Herkese merhaba;

   

  Uzun araştırmalar sonucunda iki kurs arasında kararsız kalmıştım. Bir tanesi Ankara ( altıngeçit) kursu. Diğeride Kampüs Dil Eğitim Merkeziydi. Kayıt yaptırmadan bir gün öncesi akşamı eşim; Fatih Hocanın kursla ilgili yazısını reklamını görüp, siteye girmiş. Bu kurs ( Kampüs Dil Eğitim Merkezi ) kursu. Eşim araştırdıktan sonra, bende karar verip Fatih Hocayı aradım. Ve kaydımı yaptırdım. Sonrasında hiç düşünmeden dediğim tek cümle” İyi ki Kampüs Dil Eğitim “ kursuna başvurmuşum. Hiç bir temelim olmadan ve kursa iki gün geç başlamama rağmen ; Hilal Hocamızın çabası sonucunda A1 sınavını ilk girişte 85 Puan ile kazanmış bulunmaktayım. Arkadaşlar bana sorarsanız hiç düşünmeden Kampüs Dil Eğitim Merkezine bu kursa kaydınızı yaptırın. İnan’ın ki yanılmayacaksınız ! Ben ilk başta tedirgin başladım. Çünkü iki gün geç başladım ve Aydın’dan başvuru yaptım. Bana yakın İzmir’de de vardı ama yakın olması, verilen eğitimin kalitesini değiştirmiyor. Gerçekten kaliteli bir eğitim aldım ve gerçekten sınavı kazanmak istiyorsanız şüphesiz tercih edibileceğiniz tek yer bu kurstur. Allah Razı Olsun Hilal Hocam ve Fatih Hocam. Ücretsiz Vize İşlemlerini bile yapıyorlar :) burdaki yüzlerce yorumun hepside doğru , bende yorumları okuyarak gelmiştim kayıt olmaya , acaba dedim yorumlar abartımı ilk okuduğumda böle düşünmüştüm ama , kursa kayıt olup dersler başlayınca her yorumun gerçek olduğunu anladım..Bence biran önce kaydınızı yaptırın ve zaman kazanıp Eşinize bizler gibi kavuşun , herkese başarılar ki bu başarı Hilal Hocamla çok kolay...

   

  figen.ilhan.09@gmail.com

  22 Mayıs 2018
 • Şeyma Korkut

  Merhabalar;

  Öncelikle şunu belirtmeliyim ki; iyi ki Kampüs Dil Eğitim Merkezini tercih etmişim ve iyi ki Hilal Hocam ve Fatih Hocamla tanışmışım.Kursa geç başlamama rağmen Hilal Hocamın mükemmel ders anlatımıyla ilk girdiğim A1 Almanca Aile Birleşimi sınavını 74 Puan ile kazandım.Sınava girecek arkadaşlara bu yoldan geçmiş biri olarak şunu söyleyebilirim; bu sınavı kazanmak istiyorsanız en doğru adres burası.Kursta işlenilen konuların bire bir aynısı sınavda çıkıyor ! Gönül rahatlığıyla kayıt yaptırabilirsiniz. Hilal Hocam ve Fatih Hocam herşey için sonsuz teşekkürler.. Herkese başarılar diliyorum..

   

  seyma923492@gmail.com

  21 Mayıs 2018
 • RESUL POYRAZ

  Öncelikle uzun araştırmalar neticesinde bulduğum Kampüs Dil Eğitim Merkezini iyiki tercih etmişim..İlk görüşmem telefon ile oldu Fatih Beyle okadar kendinden emindiki eğitiminden, eğitmenlerinden %100 Garanti verdi sınavı geçeceğimden ve benim hiç yabancı dil alt yapım olmamasına rağmen. Bende düşündüm ve karar verdim yüz yüze konuşmaya gittim tüm detayları anlattı Fatih Bey ve ikna oldum.İşlemler yapıldı 1 Ay sürecek kursa kaydım yapıldı.Sonrasında Eşi mükemmel insanla, ders hocamız Hilal Hoca ile tanıştık sınıfca , kendisi okadar mütavazi bir kişiliğe sahiptiki her birimizle tek,tek bıkmadan, bizi yıldırmadan derslere motife ettiki anlatamam.Kurs bitiminde dahi elini üzerimizden çekmedi , sınav günü gelene kadar tüm bilgilerini bizlerle paylaşmaya devam etti. Bize öğrettikleri birebir aynısı sınavlarda karşımıza çıktı.Hepimiz sınavlarda başarılı olduk. Hilal Hocamızın engin bilgisi vede kurumun alternetifleriyle başarılı olduk...Yeni başlayacak olan arkadaşlarım , hiç düşünmeyin. Şimdi bakmakta olduğun Kurs tamda istediğin vede isteğini karşılayacak olan adres ! eminimki pişman olmayacaksın.Şimdiden sen kazandın !.Hayatta başarılar.. Fatih Bey ve eşi Hilal Hocam Allaha Emanet Olun herşey için minnattarım sizlere.. Saygılar.

   

  ResulPOYRAZ074@gmail.com

  18 Mayıs 2018
 • NURAN KARAARSLAN

  Fatih Hoca'yı bulmadan önce, yanlış bir dil kursu seçimiyle başladığım Almanca yolculuğuma, sonunda doğru kurumu bularak devam ettim. 27.04.2018 de girdiğim A1 sınavını 88 Puanla geçtim sayelerinde. Tabi ki burada kurs hocamız İsmail Hoca'nın da büyük payı var. Kendisine minnettarım... ilk başlarda 1 ay gibi kısa bir sürede nasıl %100 Garanti ile sınavı geçmeyi vaad eder bir kurs ? diye düşünmedim değil bir çoğunuz gibi , ama inanın oluyor arkadaşlar... bir dakika bile düşünmeden gönül rahatlığı ile kayıt yaptırmanızı tavsiye ederim.

   

  nurankr@hotmail.com

   

  7 Mayıs 2018
 • Özgür Aktaş

  Herkese Merhaba

  Kursu internetten buldum çoğu kişi gibi, gittim görüştük ve kayıt olduö. Çok olumlu herşey, 20 gün bile tam sayılmaz derse katılmalarım :) ilk girişte geçtim sınavı, merak edenler olursa eğer 81 Puan aldım Hilal Hoca sayesinde. Gerçekten çok iyi bir öğretmen ,diğer yorumlarıda okursanız görüceksiniz zaten.. Ama şöyle bişey var karşınızdaki hoca ne kadar iyi olursa olsun, sizinde çaba gösterip bişeyler yapmanız gerekiyor bence.Çok iyi bi şekilde anlatılıcaktır ders size, en kolay anlayacağınız şekilde anlatıyor dersi, anlatıgı şeylerde karşınıza çıkıcak %90 Umarım herkes için en iyisi olur. Teşekkürler tekrar Kampüs Dil ailesine ve Hilal Hocaya.

   

  ozgur_2434@hotmail.com

  25 Nisan 2018
 • Mehtap ÇINAR

  Uzun yolculuklar tek bir Adımla başlar , Yürüdükçe anlayacaksın bazı gerçekleri , Gördükçe anlayacaksın yanlış bildiklerini , O yolda yeri gelince düşeceksin ama kalkmayıda bileceksin. Önüne çıkan engelleri aşacaksın ve işte o zaman sen , sen olacaksın.. 

   

  Tek bir adımdaki katkınıza , yoldaşlığınıza , emeklerinize , öncülüğünüze... çok çok teşekkür ediyorum. Güler yüzlü , Sevgi dolu , İyi kalpli Hilal Hocam benim.

   

  Kampüs Dil Eğitim Merkezi A1 Almanca ve Aile Birleşimi Konusunda EN İYİ Kurumdur. Tavsiye ediyorum , hiç düşünmeden mutlaka Kayıt olmalısınız . Hial Hocam ve Fatih Hocam a Dua Edeceksiniz !  

  11 Nisan 2018
ÖĞRENCİ YORUMLARI
 • Ramazan Ocak
  Kursa kayit olmadan once aklinizda soru isaretlerinin olmasi gayet doğal,Aklinizdaki butun soru isaretlerini kaldirmanin Tam vakti benc...
 • SANİYE İPEK
  Öncelikle İsmail hocaya ve Fatih hocaya çok çok teşekkür ederim hakikaten bu kadar beklemiyorduk çok k...
 • Furkan Güler
  Kampüs Dil Eğitim Merkezine internet üzerinden ulaştım ve İsmail Hoca ile birlikte almanca a1 dersi aldım...
 • Vahap Kaya
  Kursta ki ortam ve hocalar özellikle İsmail Hoca ve Fatih Hocanın, bizim için konuşmaları, ilgilenmeleri, saye...
 • Sevgül Akdal
  Kampüs Dil Eğitim Merkezine kuzenim sayesinde gittim. O da Almanca kursuna gitmişti ve memnuniyetini defalarca söylemi&#...
 • Yusuf Güneli
  Tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki kısa zamanda bundan daha fazlası olamazdı . A1 Aile birleşimi için e&...
BİZİMLE KAZANANLAR
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
 • Bizimle Kazananlar
Bizimle Kazananlar
FOTO GALERİ
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri
 • Resim Galeri

Yorum Yap

BİLGİ ALIN !

Lütfen bilgileri eksiksiz doldurunuz.
En yakın zamanda sizinle irtibat’a geçeceğiz.
Fatih Güngör ( Kurucu Müdür )

Merhaba,

A1 Almanca Dil Sertifikası Ve Aile Birleşimi Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Almak İstermisiniz ?

09:18:00
Görüşmeyi Başlat